Найпоширеніші запитання кандидатів

 

1. Згідно якого графіку працюють аптеки та, відповідно, працівники?

При плануванні робочого часу наша компанія дотримується норм трудового законодавства. Переважна більшість аптек нашої компанії працюють цілодобово, в поодиноких з них неділя  - вихідний день.  Графік роботи встановлює завідувач аптеки, попередньо узгодивши з усіма працівниками.


2. Які вимоги до кандидатів на роботу?

Основною вимогою є фармацевтична  освіта. Ми надаємо перевагу кандидатам з досвідом роботи, однак пропонуємо можливість розвиватись, зростати молодим та енергійним людям. Для нашої компанії важливими характеристиками кандидатів є бажання вчитись, відповідальність, системність, дбайливе ставлення до людей.


3. Чи потрібна  рекомендація при прийомі на роботу?

Рекомендація від попередніх роботодавців, викладачів служитиме перевагою на співбесіді. Але рішення щодо прийому на роботу буде залежати від того, наскільки кандидат може швидко навчатись, адаптуватись в колективі та бути продуктивним.


4. Як потрапити на співбесіду?

Надішліть нам резюме. Ми запросимо Вас на співбесіду, де Ви матимете можливість розповісти про себе та познайомитись  з компанією, а ми - виявимо рівень Ваших знань та навиків.


5. Яка тривалість періоду стажування?

  • Тестовий навчальний тиждень (від 3 до 5 днів - тривалість залежить від того, як швидко з’являться результати, він не оплачується, оскільки це час для знайомства з компанією і введення на посаду.

  • Випробувальний термін (до 3  місяців).

Успіх вашої діяльності та проходження випробувального  терміну будуть залежати тільки від результатів, які Ви продемонструєте і бажання працювати та рости саме у цій сфері.


6.  Як Ви оцінюєте кваліфікацію персоналу в процесі роботи?

Керівник мережі проводить перевірку знань працівників аптеки про зміст розпоряджень адміністрації, зміни у законодавстві (якщо такі були), новинки асортименту та ін. у формі опитувань. У нашій компанії для підвищення фаховості провізорів та фармацевтів працює Внутрішня академія


7.  Чи є у вас штрафи?

У компанії передбачені штрафні санкції за порушення касової дисципліни, грубі та системні порушення при виконанні своїх посадових обов’язків та розпоряджень адміністрації.


8.  В багатьох мережах є  перевірки таємними покупцями. А у Вас?

Так. Наша компанія, як і багато сучасних мереж, використовує контроль роботи аптек з використанням таємних покупців та опитувань наших клієнтів. Основною метою даного процесу є виявити недоліки нашої роботи та покращити нашу роботу.


9. Чи є у вас відеоспостереження в аптеках?

Так, з метою забезпечення безпеки працівників та у формі одного з методів контролю ми використовуємо відеоспостереження в аптеках.Якщо у Вас виникли  запитання, Ви можете звернутися у Департамент персоналу і комунікацій компанії «Біомед», написавши лист на пошту personal@biomed.lviv.ua або зателефонуйте до нас:

Офіс компанії «Біомед»:

(032) 240-65-40